WordPress + Lava + Gerd Tarand

Tuld palgalõhele!

OTSEÜLEKANNE ALGAB KELL 11:00!Kui leiad, et palgalõhel on kibe maitse, tule ütle sõna sekka foorumil “Tuld palgalõhele!

Euroopa Sotsiaaldemokraatliku Partei (PES) naisorganisatsiooni PES Women toetatud foorum toimub 13. aprillil kell 11-17 Pärnu Kontserdimajas. Arutleme palgalõhe põhjuste üle ning pakume lahendusi.

Tervituskõnega esineb Naiskogu kadri president Reet Laja.

Avaettekannetega esinevad PES Women president Zita Gurmai, Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Sven Mikser ning Riigikogu liige Marianne Mikko.

Avaettekannetele järgneb kolm paneeldiskussiooni:

1) Kellele on kasulik palgalõhe? Moderaator: Marek Reinaas. Paneeldiskussioonis osalevad: Haridustöötajate Liidu esimees Reemo Voltri, Euroopa Parlamendi liige Siiri Oviir, TEA Kirjastus juht Silva Tomingas ning Eesti Teenindus- ja Kaubandustöötajate  Ametiühingu president Elle Pütsepp.

2) Kas on kerge olla naine? Moderaator: ajakirjanik, kolumnist ja kirjanik Manona Paris. Paneeldiskussioonis osalevad: Teeme Ära globaalne turundusjuht Anneli Ohvril, kirjanik Greete Kõrvits, kunstnik Fideelia-Signe Roots ja Eesti Ametiühingute Keskliidu esimees Peep Peterson.

3) Võrdõiguslikkus tapab seksi? Moderaator: Eesti Päevalehe arvamustoimetuse juht Krister Paris. Paneeldiskussioonis osalevad: näitleja ja lavastaja Merle Jääger, TÜ Kliinikumi meestekliinikumi arst ja vabatahtlik skaudijuht Kristjan Pomm, soolise võrdõiguslikkuse ekspert Ülle-Marike Papp ja naisajaloo uurija Evelin Tamm.

Foorumil osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine. Registreeruda saab paremal pool asuvat viidet kasutades kuni konverentsi alguseni kuid hiljem kui 11.04.14 registreerunutele ei pruugi korraldajad suuta tagada toitlustust!